Rekomendacje

Jakub Orłów
Ultramaratończyk, zawodnik Scarpa Team Polska. Finisher: Łemkowy na Ultra Trail 150, Stumilak 180km, 2x Bieg 7 Szczytów 240km, Rzeźnik Ultra 120km, WTM 100km, BUT 100km, Beskidzka Salmandra 100km, Niepokorny Mnich 90km, Chojnik Ultra 104km, Bieg 7 Dolin 100km, Piekło Czantorii Ultra, Super Trail 110km, Ultra Janosik Legenda 110km, Ultramaraton Bieszczadzki 93km, Chudy Wawrzyniec 80km, Zamieć 81km, UTM 174km

Z Michałem Bronaszewskim zacząłem treningi motoryczne na około 6 miesięcy przed moim głównym startem w 2020 roku na dystansie 240km, w Biegu 7 Szczytów podczas DFBG w Lądku Zdroju. Skupiliśmy się na parametrach, które poprawić miały moją wytrzymałość oraz ergonomię biegu. Oprócz poprawy siły mięśniowej, Michał duży nacisk kładł na dynamikę, koordynację oraz wzmocnienie core. Rezultaty ciężkiej pracy widoczne były już w trakcie długich wybiegów i startów na dystansach Ultra w górach. Bardzo spodobało mi się indywidualne podejście Michała do moich potrzeb i uprawianej dyscypliny. Gorąco polecam Apex Predator Gym!

Paweł Chmiel
Obrońca w Okanagan Hockey Europe u18 w Austrii.

„Z trenerem Michał Bronaszewski zacząłem trenować przed sezonem 2019/2020. Zależało mi na jak najlepszym przygotowaniu motorycznym do testu w nowej drużynie akademii Okanagan Hockey Europe, które miały się odbyć w lutym 2020 oraz na jak najlepszym przygotowaniu do całego nadchodzącego sezonu hokejowego.
Nasze treningi skupiały się na budowaniu siły, szybkości i poprawianiu dynamiki oraz stabilizacji.
Świetnie dostosowany, indywidualny program połączony z ciężką i regularną pracą bardzo pomogły mi zrealizować założenia. Serdecznie polecam ApeX Predator Gym!”

Leon Stryczek
napastnik czeskiego klubu hokejowego HC RT TORAX PORUBA.

„Z trenerem Michał Bronaszewski zacząłem treningi we wrześniu 2019 roku.
Na początku moim celem było polepszenie motoryki. Wraz z upływem czasu zaczęliśmy pracować nad szybkością i dynamiką, ponieważ chciałem się przygotować do największego turnieju hokejowego Pee-Wee w Kanadzie.
Świetnie ułożony indywidualny plan treningowy oraz ciężka i regularna praca to wszystko co sprawiło znakomite przygotowanie mnie do rozgrywek.
Cały czas kontynuuję treningi w ApeX Predator Gym. W chwili obecnej współpracujemy z panią fizjolog, gdzie Michał wedle jej wytycznych, przeprowadza treningi w odpowiednim zakresie tętna, poprawiając tym samym moją wydolność organizmu. Michał wprowadza również rożnego rodzaju treningi na zwiększenie siły eksplozywnej, szybkości czasu reakcji, zwrotności itp.
Polecam z czystym sumieniem trenera Michała, który zna się na rzeczy i wie jak współpracować z danym klientem”

Walter Przybycin 

Przedstawiam Wam Waltera 10 letniego hokeistę który przyjechał do mnie na cały tydzień treningowy aż z Łodzi ??
To był bardzo pracowity tydzień, wiele teorii, jeszcze więcej praktyki, poznawanie nowych zagadnień poznawanie możliwości swojego ciała! Używanie go jako niezawodnej broni !
Bardzo cenie sobie współpracę z tak zaangażowanymi młodymi osobami, chcącymi uczyć się nowych rzeczy oraz rozwijać się w każdej płaszczyźnie. Walter jest bardzo ambitny, zdolny i utalentowany. To będzie bardzo dobra współpraca.
Witamy w ApeX TEAM ???

Adrian Bagienko

Przedstawiamy Wam zawodnika Żaków Starszych – Adriana.
Żaki starsze wygrały o Mistrzostwa Polski w hokeju na lodzie.
Najlepszym zawodnikiem turnieju – MVP zawodów okazał się Adrian Bagienko z którym trenujemy już 2 lata.
Jestem dumny z tego, że mogłem dołożyć cegiełkę do jego sukcesu.