Treningi indywidualne dla młodych sportowców

Zapraszamy na treningi indywidualne dla młodzieży, którym sport nie jest obcy. W swoich szeregach mamy hokeistów, piłkarzy, tenisistów, a także doświadczonych zawodników w Kolarstwie Górskim. Chcesz poprawić wyniki sportowe, wytrzymałość i koordynację ruchową? Zapraszamy

Trening funkcjonalny

Uwielbiasz dostać porządny wycisk na treningu, wylewać litry potu, a przy tym dobrze się bawić? Ten trening jest właśnie dla Ciebie! Trening jest w grupie pod okiem trenera, który zawsze pomoże i doradzi podczas wykonywanych ćwiczeń.

Trening personalny

Na siłowni mamy doświadczonych trenerów, którzy znają się na rzeczy i chętnie pomogą Ci osiągnąć swój cel. Trening personalny jest idealnym rozwiązaniem dla tych mniej zdyscyplinowanych, a także dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć sami, lub totalnie się na tym nie znają i potrzebują pomocy fachowca.

Kick-boxing

Zapraszamy do nas każdego, kto zawsze chciał spróbować swoich sił w tym sporcie! Trening prowadzony jest przez doświadczonego trenera zajmującego się od wielu lat sztukami walki. Tutaj możesz rozwinąć swoje nabyte już umiejętności, lub dopiero je zdobyć. Grupa prezentuje różne poziomy zaawansowania, więc nie przejmuj się, jeżeli jesteś w tym temacie zielony.

Kick-boxing dla dzieci – trening indywidualny

Aktualnie nie prowadzimy zajęć grupowych, zapraszamy na treningi indywidualne. Uważasz, że Twoje dziecko powinno poprawić swoją kondycję, a może potrzebuje trochę dyscypliny sportowej i koncentracji? Trening kick-boxingu umożliwi rozwój na wielu płaszczyznach, dzięki wymaganemu skupieniu i zaangażowaniu dzieci poprawiają swoją wydolność, zdobywają nowe umiejętności i rozwijają się intelektualnie. Dla dzieci, które ukończyły 7 lat.